Horizontální venkovní hliníkové žaluzie:

Horizontální hliníkové žaluzie jsou velice oblíbeným proti světelným a proti slunečním stíněním jak v domácnostech tak i v kancelářských prostorech. Naše horizontální hliníkové žaluzie Vám zajistí ochranu nejen před palčivým slunečním zářením, ale i před ostatními světelnými vlivy. 

Horizontální hliníkové žaluzie si můžete vybrat z několika provedení, které Vás dozajista zaujmou. Tyto žaluzie mají moderní koncepci, která zajistí skvělý designový vzhled, na rozdíl od závěsů nelapá prach, v teplých letních dnech udrží daleko lépe chladnější teplotu jak ve Vaší domácnosti, tak v kancelářských objektech. Navíc mají dlouhodobou životnost, díky materiálu, ze kterého jsou vyráběny.

Technický popis:

Horní profil je ocelový válcovaný, povrchově upravený pozinkováním; spodní profil je hliníkový. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření.

Lamely ve tvaru „C“ o šíři 50, resp. 35 mm bez válcovaného lemu jsou nenáročnou variantou pro menší okna (max. plocha do 5 m2). Lamely ve tvaru „C“ o šíři 80, resp. 65 mm (nebo „Z“ 90 resp. 70 mm) s válcovaným lemem umožňují vyrobit žaluzii do plochy až 9 m2. Horizontální hliníkové žaluzie jsou bočně vedené v lištách.

Ovládání venkovních žaluzií může být buď kloubovou klikou, nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle horizontální hliníkové žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Horizontální hliníkové žaluzie se používají k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

Pokud uvažujete o montáži venkovních horizontálních hliníkových žaluzií napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: 602 707 864.

Poptávka