Nesené brány – Samonosné brány ​- Posuvné brány

Samonosná posuvná brána je dodávána jako komplet křídla brány a veškerých kompletních pojezdů. Nosné vozíkové pojezdy se šroubují na beton do základu samonosné brány. Pohon posuvných bran může být ruční nebo automatický. V případě automatického elektromechanického pohonu je křídlo posuvné brány poháněno přes nylonový nebo kovový hřeben. Posuvné brány je možné dodávat v různých barvách, tak aby harmonizovaly s prostředím. Pojezdové brány jsou svojí stabilní konstrukcí doporučovány, jak pro soukromý sektor, tak pro průmyslové objekty. Posuvné brány je vhodné použít ke všem druhům oplocení . Celý systém pohonů vrat je nesen na dvou kolečkových vozících. Samonosné posuvné brány jsou dodávány celkově smontované, čímž je usnadněna montáž u uživatele. Rám křídla je dole opatřen nosným „C“ profilem, jehož rozměr odpovídá potřebám délce neseného křídla. Vedení vrat je tedy v tomto profilu a hlavním a dojezdovém sloupu. Možností instalace je také posuvná brána s brankou.

Posuvná brána

Křídlové brány 

Dvoukřídlá otočná brána je tvořena kompletem křídel a sloupů. Křídla mohou být souměrná i dělená dle požadavků zákazníka. Otevírání bran může být ruční nebo automatizovaná verze pomocí elektromechanických pohonů, nainstalovaných na křídla a sloupy brány. Dvoukřádlá elektrická brána nabízí vysoký komfort.

Pro výrobu posuvných i křídlových bran používáme komponenty od předních evropských výrobců. Samotná konstrukce brány je ve většině případů tvořena rámem z ocelových profilů JAKLŮ. Konstrukce může být tvořena pouze samonosným rámem připraveným pro realizaci výplně stavebníkem, nebo po domluvě v různém provedení.

Kované brány a ploty se stávají v dnešní době oblíbenějším u stále větší skupiny obyvatel. Kované ploty dodávají Vašemu domu jedinečný charakter. Naše firma dodává kované ploty v odstínech barevné škály RAL, na objednávku to může být až 210 odstínů. Všechny brány můžou být žárově zinkovány a tím se jejich životnost několika násobně prodlužuje. ​

Samozřejmostí je i realizace bránových pohonů na již namontovaných branách, případně na výrobcích dodaných zákazníkem nebo jinou firmou.

V případě realizace Vám poskytneme veškerou podporu co se týče stavební připravenosti, ať už budete vše realizovat svépomocí nebo pro vás bude vše realizovat stavební firma zaručujeme Vám plnou součinnost aby vše proběhlo podle vašich představ.

Pokud uvažujete o montáži vjezdové brány nebo doplnění vaší stávající brány o elektrický pohon napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle: 602 707 864. Posuvné brány Ostrava – Marcel Dlouhý.