Pergoly

Máte zrovna rodinnou oslavu a nečekaně vás zastihl déšť? Musíte přerušit oslavu, vše schovat včetně hostů. S pergolou již tohle řešit nemusíte. Pergola stejně jako markýza vás bez problému ochrání proti slunci, navíc má ale výhodu, že je odolná proti dešti. Pergola je opatřena okapem a voda je sloupkem svedena na zem. Nikde tedy nestříká kapající voda a vy si tak můžeme stále užívat rodinnou oslavu.

Druhy:

Pergoly s nosnou konstrukcí v přední části

POTŘEBUJETE PERGOLU K TERASE? Řešením je pergola s posuvnou látkou a nosnou kontrukcí. Zadní část pergoly je přichycena na zeď Vašeho domu a přední část má připevněné stojky do země. O pergolu se nemusíte vůbec starat.

Samostatně stojící pergoly

POTŘEBUJI PERGOLU NA ZAHRADU. Pro Vás je jako stvořená pergola se samonosnou konstrukcí a posuvnou střechou. Tuto pergolu lze umístit jak na zahradu, k bazénu i na terasu, jako samostatně stojící.

Pergola bez nosné konstrukce

PERGOLU UŽ MÁM, POTŘEBUJI JI ZASTÍNIT… Vyberte si z naší nabídky pergolu bez nosné kontrukce s posuvnou látkou, kterou namontujeme na Vaši stávající pergolu. Clona je naprosto bezúdržbová, díky použitým materiálům.

Ploty

Vyrábíme ploty na zakázku ze dřeva, hliníku, železa.