Předokenní, někdy nazývané jako venkovní rolety splňují několik velice potřebných parametrů, vhodných pro dům a byt. Jsou to především výborné tepelně izolační, zvukové a stínící vlastnosti, bezpečnostní – ve spojení se specielními lamelami. Doplnění je možné o sítě proti hmyzu, dobarvení lamel a kaslíků, včetně osazení do již užívaných staveb nebo skryté pro novou výstavbu. Hliníkové předokenní rolety

Roletový pancíř je ve většině případů tvořen hliníkovými profily, které jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující pevnost profilu. Profily jsou dodávané ve velikostech 39, 44, 55 mm. Všechny rolety lze barevně sladit s fasádou domu i s okny.

Projděte si možnosti těchto roletových systémů, inspirujte se kombinacemi různých tvarů, nekonečnými barevnými možnostmi a speciální technikou.

Ovládání předokenních rolet je nečastější ručně, klikou nebo pohodlně motorem s využitím veškeré ovládací techniky. Hliníkové venkovní rolety

Pokud uvažujete o montáži hliníkových předokenních rolet nebo vás zajímá ceník předokenní rolety napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: 602 707 864.

Poptávka