Výklopná garážová vrata

Jedná se z pravidla o cenově dostupný typ, vhodný pro nevytápěné garáže.

Výklopná garážová vrata BERRY tvoří pevné vratové křídlo, vyklápějící se z pevného ocelového rámu, osazeného ve vratovém otvoru, nahoru ke stropu garáže. Vrata je možno doplnit integrovanými nebo vedlejšími dveřmi stejného vzhledu. Jedná se o velmi rozšířený, cenově dostupný typ. I zde však existuje možnost luxusního provedení vratového křídla pro náročného zákazníka. Výklopná vrata

Provedení výklopných garážových vrat BERRY

Ocelové drážkové, kazetové, dřevěné palubkové. Vrata lze dodat bez výplně vratového křídla s přípravou na vyplnění dřevěnými palubkami. Materiál rámu, vodících lišt a připevňovacích prvků - žárově pozinkované ocelové profily. Křídlo vrat - žárově pozinkovaný ocelový plech nebo dřevo. Pouzdra ložisek, vodící kladky - plastická hmota odolná proti otěru.

Povrchová úprava garážových vrat BERRY

Rám, ocelová křídla - žárové pozinkování, povrchový, práškový, plastový nástřik, barva - sériové provedení bílá RAL 9016, za příplatek hnědá RAL 8028.

Pohony pro výklopná garážová vrata Hörmann Výklopné vrata

Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně že, jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi pohonem ProMatic, který je výhodnou cenovou alternativou nebo silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi.

Pokud uvažujete o montáži výklopných garážových vrat napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: 602 707 864. Samozřejmě také poskytujeme servis garážových vrat.

Prohlédněte si fotogalerii našich realizovaných výklopných garážových vrat.