Průmyslová sekční vrata HÖRMANN jsou pro vstupní otvory spíše do průmyslových zařízení, průmyslových hal a do garážových objektů větších rozměrů než do domácí garáže u rodinného domu. Průmyslová sekční vrata dělíme na nezateplená a zateplená. 

Průmyslová sekční vrata nezateplená

Průmyslová sekční vrata jsou velmi odolná proti povětrnostním vlivům, ale i mechanickému poškození. Dokonalé utěsnění vrat zabezpečuje úplné přilnutí ke konstrukci a vítr tak nemá šanci dostat se do objektu. Průmyslová sekční vrata se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování všech dílů, které tak vedou k extrémní životnosti. Asi největší výhodou, kterou průmyslová sekční vrata mají, je možnost kombinace jednotlivých panelů, dle přání zákazníka a neuvěřitelné množství variant provedení lamel.

Průmyslová sekční vrata zateplená 

Jedná se o podobná průmyslová sekční vrata jako nezateplená s výhodou zateplení. V tomto provedení je k dokonalému utěsnění vrat také výhoda zateplení konstrukce a chlad z okolního prostředí se tak nepřenáší do objektu. Zateplená průmyslová sekční vrata oplývají extrémní odolností proti povětrnostním vlivům, ale také proti mechanickému poškození díky čemu získávají dlouhou životnost.

Hlavní materiál, ze kterého se vrata vyrábějí, je žárově zinkovaný plech odolávající i těm nejhorším podmínkám. Asi největší výhodou, kterou průmyslová sekční vrata mají, je možnost kombinace jednotlivých panelů, dle přání zákazníka a neuvěřitelné množství variant provedení lamel. Můžete si také objednat různé barevné provedení i 12 zvýhodněných odstínů RAL.

Pohony průmyslových vrat

Máme široký program pohonů HÖRMANN, ovládání a zdrojů impulsů.Vrata mohou být vybavena pohonem a základním ovládáním podle principu „Totmann“ tedy „mrtvý muž“, impulsně řízenými komfortními ovládáními v různých provedeních nebo ovládáním s měničem frekvence (FU) pro rychlejší chod vrat. 

Všechny trojfázové pohony umožňují velmi klidný chod, vysokou zapínací dobu a rychlý chod vrat. Vyznačují se masivní kovovou převodovkou, sériovým odjišťovacím zařízením pro údržbu, ochranou IP 65 (chráněno proti tryskající vodě), zabezpečením pro případ prověšení lana a zajištěním proti nadzdvižení (do výšky vrat 5000 mm). Obecně jsou veškeré pohony k dostání jako verze s měničem frekvence (FU). Na výběr ze čtyř druhů ovládání: Počínaje ovládáním „mrtvý muž“ a konče komfortním ovládáním s měničem frekvence, které splňuje požadavky požární směrnice EN 14092.

Pokud uvažujete o montáži průmyslových sekčních vrat, či vás zajímá ceník průmyslových vrat napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: 602 707 864.

Poptávka