Rolovací vrata Hörmann jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci sestávající pouze z malého množství komponentů obzvláště hospodárná.

Inovace, které jsou jen u společnosti Hörmann k dostání. 

  • Rychleji a bezpečněji díky předsazené světelné závoře VLR
  • Decotherm ®S:profily z oceli »full hard« zvyšuje odolnost proti vyboulení o trojnásobek a odolnost proti ohybu o 10 % ve srovnání s profily ze standardního materiálu.
  • Navíjecí systémy ZAK®: Vrata společnosti Hörmann se systémem ZAK® se zavírají těsněji, méně podléhají opotřebení, vytvářejí podstatně menší hluk a vyžadují menší prostor u překladu.

Systém ZAK® posouvá nábal na konzolách a přesně vede rolovací pancíř tak, aby vždy zabíhal do vodicí lišty svisle. Vrata společnosti Hörmann se systémem ZAK® se zavírají těsněji, méně podléhají opotřebení, vytvářejí podstatně menší hluk a vyžadují menší prostor u překladu. Systémy ZAK®- společnosti Hörmann jsou určeny pro vrata s nástrčnými pohony (u rolovacích mříží classic standardně). Pro velmi velká vrata s řetězovým pohonem jsou určeny systémy ZAK®-XL. Potřebný prostor u překladu se zmenšuje na 180 mm. 

Bezpečné používání roletových vrat zajíšťují různé bezpečnostní prvky např. optická bezpečnostní lišta instalovaná v hraně spodní lamely, světelná signalizace polohy pláště. Kromě toho je pohon vybavven systémem nouzového otevírání pro případ výpadku proudu a bezpečnostní brzdou proti samovolnému pádu pláště v případě poškození pohonu. Tlačítkový přepínač NAHORU, STOP, DOLU instalovany na stěně umožňuje jednoduchou obsluhu a kontrolu pohybu vrat.

Pokud uvažujete o montáži průmyslových rolovacích vrat nebo průmyslových rolovacích mřížích napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle: 602 707 864.

Poptávka