Privátní sekční garážová vrata

Ani vaše garáž se neobejde bez kvalitních vrat. Výborné technické vlastnosti, systém bránící pádu a automatické uzamykání proti vloupání charakterizují sekční vrata. Garážová vrata zakoupíte včetně automatického pohonu ProMatic a  SupraMatic včetně montáže. Pořiďte si značková vrata Hörmann! nejprodávanější evropská vrata a bohaté příslušenství za dostupné ceny! Garážová sekční vrata

Sekční vrata nabízejí certifikovanou značkovou kvalitu, jsou vyrobena z kvalitních materiálůa zpracování. Sekční vrata Hörmann nabízejí vysokou úroveň komfortu obsluhy a bezpečnost.

Sekční vrata se otvírají svisle a zajíždějí pod strop garáže, čímž poskytují maximum místa pro parkování před garáží. Vzhledem ke své konstrukci se hodí do každé garáže.

Celkového harmonického vzhledu vrat se dosahuje prostřednictvím mnoha malých detailů. Například bočními zárubněmi, které jsou u společnosti Hörmann standardně stejného vzhledu jako sekční vrata s bílým povrchem „woodgrain“. Pro barevná vrata a vrata s povrchem Silkgrain® nebo Decograin® můžete na přání dostat pokrytí zárubní sladěné s povrchem a barvou křídla vrat. Vyrovnávací clona překladu je u společnosti Hörmann vždy stejného vzhledu jako vrata. To vše je sladěno. Privátní sekční garážová vrata

Jednou z výhod je plastová, 4 cm vysoká patka zárubně odolná proti zkřehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí, a na rozdíl od konkurence také před dlouhodobou stojatou vodou. Patka zcela objímá zárubeň v ohroženém místě, jen tak je to účinná dlouhodobá ochrana. Spolu s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně také vzhledově zdařilé zakončení.

Boční vrata HST

Boční sekční vrata poskytují mnoho výhod:

  • Díky bočnímu otvírání vrat zůstává strop garáže neomezeně využitelný. Můžete zde uložit například surfovací prkna nebo kanoe. Díky své konstrukci jsou boční sekční vrata použitelná i u obtížných montážních situací, jako jsou sklony střechy. Privátní garážová vrata sekční
  • Rychlejší přístup do garáže.

U nových bočních garáží je tak zvaná funkce integrovaných dveří standardní. To znamená, že bez ohledu nato, ovládáte-li vrata ručně, nebo jsou komfortně vybavena pohonem, můžete vrata jen kousek odsunout, abyste se do garáže dostali rychleji. To je praktické a snižuje to dobu čekání, když si chcete z garáže.

Pohony pro sekční vrata - Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete  pohodlně. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou .

Jsou-li vrata zavřena, jsou zároveň automaticky zajištěna, a tím účinně chráněna proti vypáčení. Tato jedinečná zajišťovací automatika působí mechanicky a funguje tedy i při výpadku proudu.

Pokud uvažujete o montáži privátní sekční garážová vrata napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: 602 707 864.

Prohlédněte si fotogalerii našich realizovaných privátních sekčních garážových vrat.