Průmyslová rolovací vrata a mříže

Inovace, které jsou k dostání jen u společnosti Hörmann.

  • Rychleji a bezpečněji díky předsazené světelné závoře VLR
  • Decotherm ®S:profily z oceli »full hard« zvyšuje odolnost proti vyboulení o trojnásobek a odolnost proti ohybu o 10 % ve srovnání s profily ze standardního materiálu.
  • Navíjecí systémy ZAK®: Vrata společnosti Hörmann se systémem ZAK® se zavírají těsněji, méně podléhají opotřebení, vytvářejí podstatně menší hluk a vyžadují menší prostor u překladu.

Systém ZAK® posouvá nábal na konzolách a přesně vede rolovací pancíř tak, aby vždy zabíhal do vodicí lišty svisle. Vrata společnosti Hörmann se systémem ZAK® se zavírají těsněji, méně podléhají opotřebení, vytvářejí podstatně menší hluk a vyžadují menší prostor u překladu. Systémy ZAK®- společnosti Hörmann jsou určeny pro vrata s nástrčnými pohony (u rolovacích mříží classic standardně). Pro velmi velká vrata s řetězovým pohonem jsou určeny systémy ZAK®-XL. Potřebný prostor u překladu se zmenšuje na 180 mm. 

Bezpečné používání roletových vrat zajišťují různé bezpečnostní prvky např. optická bezpečnostní lišta instalovaná v hraně spodní lamely, světelná signalizace polohy pláště. Kromě toho je pohon vybaven systémem nouzového otevírání pro případ výpadku proudu a bezpečnostní brzdou proti samovolnému pádu pláště v případě poškození pohonu. Tlačítkový přepínač NAHORU, STOP, DOLU instalovány na stěně umožňuje jednoduchou obsluhu a kontrolu pohybu vrat.

Pokud uvažujete o montáži průmyslových rolovacích vrat nebo průmyslových rolovacích mřížích napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle: 602 707 864.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *